Contact us


Feel free to contact us if you have any questions. You can find us on Facebook, Twitter and Instagram.

  • Podczas prac nad integracją satelity dokładność jest bardzo ważna!
#cubesat #pwsat2 #satellite #politechnikawarszawska #warsawuniversityoftechnology #space #engineering
  • Mały ale własny! Prace nad PW-Satem2 powoli dobiegają końca. W tym tygodniu przeprowadziliśmy jeden z ostatnich etapów integracji satelity oraz kilka poważnych testów jak np. testy otwarcia anten. Jesteśmy niesamowicie podekscytowani i nie możemy się doczekać, aż PW-Sat2 przejdzie wszystkie zaplanowane testy i będzie gotowy do swojego lotu w kosmos. Więcej już wkrótce na naszej stronie pw-sat.pl i na profilach w mediach społecznościowych.
#pwsat2 #cubesat #politechnikawarszawska #warsawuniversityoftechnology #satellite #cleanroom @politechnika_warszawska @nauka_gov_pl
  • Jednym z najważniejszych etapów testów była weryfikacja działania paneli słonecznych, służących do zaopatrywania satelity w energię elektryczną. PW-Sat2 będzie posiadał łącznie 12 ogniw fotowoltaicznych, z czego 8 znajdzie się na dwóch rozkładanych panelach. W optymalnym ułożeniu względem Słońca będą w stanie wygenerować nawet 10 W mocy.
#pwsat2 #cubesat #space #politechnikawarszawska
  • PW-Sat2 pomyślnie przechodzi właśnie ostateczną integrację, jednak wszystkie prace musiały zostać zaplanowane znacznie wcześniej. W ciągu najbliższych miesięcy podzielimy się między innymi właśnie naszą dokumentacją dotyczącą integracji satelity.
#pwsat2 #cubesat #satellite #politechnikawarszawska