Kontakt


Jeśli masz pytania w sprawie projektu, propozycji wystąpienia z wykładem czy współpracy z nami, to zapraszamy do kontaktu przez poniższy formularz. Można nas znaleźć również na Facebooku.

  • Tak wyglądało pożegnanie PW-Sata2 na kilka godzin przed transportem do Holandii. Już tęsknimy 😪
#space #cubesat #cleanroom #politechnikawarszawska #warsawuniversityoftechnology #falcon9 #spacex #satelita #satellite #kosmos
  • PW-Sat2 opuścił Polskę! W miniony czwartek nasz satelita został umieszczony wewnątrz specjalnego zasobnika, w którym będzie znajdował się podczas startu rakiety #Falcon9. Lot w kosmos rakiety firmy #SpaceX zaplanowany jest pod koniec tego roku. Więcej informacji na naszym blogu.
Na zdjęciu Inna Uwarowa - koordynator projektu PW-Sat2 - podczas pożegnania PW-Sata2 24 lipca w cleanroomie Centrum Badań Kosmicznych PAN. PW-Sat2 był tam przechowywany od maja, kiedy został całkowicie zintegrowany i przetestowany.
#space #cubesat #pwsat2 #cleanroom #farewell #spaceengineering #politechnikawarszawska #warsawuniversityoftechnology @politechnika_warszawska
 Fot. @maciejurbanowiczspace
  • Jak dobrze wiemy co trzy ręce to nie dwie. Dlatego nasi inżynierowie zawsze posługują się trzecią ręką podczas prac nad satelitą.

#space #cubesat #pwsat2 #politechnikawarszawska #warsawuniversityoftechnology
  • Podczas prac nad PW-Satem2 wypracowaliśmy szereg procedur, które pozwoliły nam usprawnić pracę i zapewnić bezpieczeństwo urządzenia. Na przykład na tym zdjęciu widzimy Piotrka, który wraz z Michałem (nie widać na zdjęciu) przeprowadza tzw. health check, czyli zautomatyzowane testy podsystemów satelity. W prawym dolnym rogu widać kabelek, którym przesyłane są dane.
Zdj. @maciejurbanowiczspace
#cubesat #satelita #pwsat2 #politechnikawarszawska #warsawuniversityoftechnology #cleanroom