Faza C ruszyła pełną parą! W dniach 28-29 listopada spotkaliśmy się na warsztatach rozpoczynających kolejny etap projektu naszego satelity. Odbyły się one w nowoczesnej siedzibie firmy Future Processing w Gliwicach, której nie powstydziliby się sami projektanci biur Google’a 😉

DSC_44060-logo

Dwa intensywne dni pracy nad projektem miały na celu podsumowanie dotychczasowych osiągnięć, wytyczenie kolejnych celów oraz analizę działań niezbędnych do ukończenia fazy C. Przedyskutowaliśmy takie tematy, jak plan misji, kampania testowa czy struktura oprogramowania. Sporo uwagi poświęciliśmy także na wyznaczenie zależności między poszczególnymi podsystemami, znajdującymi się w PW-Sacie2. Warsztaty pozwoliły nam także na poprawę organizacji i komunikacji w zespole.

Faza C powinna zakończyć się zamknięciem projektowej części misji. Po ukończeniu tego etapu przejdziemy do wytworzenia, integracji i testowania satelity.

Za pomoc w organizacji serdecznie dziękujemy firmie Future Processing, z którą współpracujemy, a która użyczyła nam miejsca do pracy i zapewniła przyjemne warunki do odbycia warsztatów.