Ogłaszamy wyniki konkursu na logo projektu PW-Sata2!

Na wstępie chcielibyśmy podziękować wszystkim biorącym udział w konkursie – nie spodziewaliśmy się aż tylu zgłoszeń, w dodatku na tak wysokim poziomie! Komisja Konkursowa miała niełatwy orzech do zgryzienia ale po kilku godzinach dyskusji wyłoniono laureatów:

I miejsce (jednogłośnie) zajęła praca autorstwa pana Krzysztofa Karasia
II miejsce praca pani Magdaleny Jurkowskiej
III miejsce praca pana Macieja Kwaśniewskiego

Zwycięska praca konkursowa decyzją Komisji zostaje oficjalnym logo projektu PW-Sat2, logo zostanie również wysłane w Kosmos wraz z satelitą.
Dodatkowo zwycięzca otrzymuje:
• Możliwość uczestnictwa w testach naziemnych satelity
• Możliwość udziału w uroczystości startu satelity
• Możliwość wizyty w Centrum kontroli Naziemnej satelity PW-Sat2
Wszystkie 3 pierwsze miejsca są nagrodzone:
• Książką „Ciężar Nieważkości” autorstwa pierwszego polskiego kosmonauty, gen. Mirosława Hermaszewskiego wraz z imienną dedykacją autora.
Pozostali uczestnicy otrzymają dyplom z podziękowaniem za uczestnictwo w konkursie.

Dotarły do nas prace od 26 osób w 23 zgłoszeniach. Mieliśmy jedno zgłoszenie wspólne od uczniów z Europejskiego Gimnazjum Językowego im. Unii Europejskiej w Radomiu. Mamy nadzieję, że dla wszystkich (zarówno młodszych jak i starszych) uczestników konkursu było to miłe doświadczenie, a nawet jeśli tym razem nie udało się wygrać, będzie to tylko zachęta do dalszego rozwijania swoich zdolności.

Dziękujemy Państwu serdecznie za wspólną zabawę, poświęcony dla nas czas oraz poniesiony koszt. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wydrukowanie kolorowych prac często na eleganckim papierze czy w formie folderu wiąże się z niemałym wydatkiem i tym bardziej doceniamy ten wkład.

Serdecznie gratulujemy wygranym!